Rozpis liturgických čtení farní kostel Nejsvětější Trojice Mysločovice

 

1. čtení

2. čtení

přímluvy

17.05. – 07.30

Janochová

Janoch

Potočná M.

17.05. – 10.30

Doleželová

Brázdilová M.

Svobodová Z.

24.05. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Brázdilová P.

24.05. – 10.30

Kračinová

Milinková

Hejníková L.

31.05. – 07.30

Peroutová

Perout

Brázdilová K.

31.05. – 10.30

Pospíšilová

Potočná

Matulíková O.

07.06. -  07.30

Seidlová

Rygalová

Rožnovská A.

07.06. – 10.30

Jurášková

Dittrichová

Svobodová Z.

14.06. – 07.30

Zelinová

Bureš

Potočná M.

14.06. – 10.30

Šidlíková

Šidlíková

Jurášková A.

21.06. – 07.30

Jurášek

Němcová Zl.

Potočná M.

21.06. – 10.30

Doleželová

Brázdilová M.

Svobodová Z.

28.06. – 07.30

Peroutová

Perout

Brázdilová P.

28.06. – 10.30

Kračinová

Šenkyříková

Hejníková L.

05.07. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Brázdilová K.

05.07. – 10.30

Pospíšilová

Potočná

Matulíková O.

12.07. – 07.30

Janochová

Janoch

Rožnovská A.

12.07. – 10.30

Jurášková

Dittrichová

Svobodová Z.

19.07. – 07.30

Seidlová

Rygalová

Potočná M.

19.07. – 10.30

Šidlíková

Šidlíková

Jurášková A.

 

Lekcionář si vyzvedněte před mší svatou v sakristii. Pokud nemůžete přijít – zajistěte prosím za sebe včas náhradu nebo to oznamte panu kostelníkovi - ten čtení přidělí někomu jinému.

 

Neděle

1.     čtení

2.   čtení

Přímluvy

08.12. – 07.30

Jurášek

Němcová Zl.

Potočná M.

08.12. – 10.30

Doleželová

Brázdilová M.

Jurášková A.

15.12. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Brázdilová P.

15.12. – 10.30

Kračinová

Milinková

Hejníková L.

22.12. – 07.30

Janochová

Janoch

Brázdilová K.

22.12. – 10.30

Pospíšilová

Potočná

Matulíková O.

25.12. – 07.30

Seidlová

Rygalová

Rožnovská A.

25.12. – 10.30

Jurášková

Dittrichová

Svobodová Z.

29.12. – 07.30

Zelinová

Bureš

Potočná M.

29.12. – 10.30

Šidlíková

Šidlíková

Jurášková A.

05.01.– 07.30

Jurášek

Němcová Zl.

Brázdilová P.

05.01. – 10.30

Žůrková

Svobodová

Hejníková L.

12.01. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Brázdilová K.

12.01. – 10.30

Doleželová

Brázdilová M.

Matulíková O.

19.01. – 07.30

Janochová

Janoch

Rožnovská A.

19.01. – 10.30

Kračinová

Milinková

Svobodová Z.

         26.01. – 07.30

Seidlová

Rygalová

Potočná M.

26.01. – 10.30

Pospíšilová

Potočná

Jurášková A.

02.02. – 07.30

Zelinová

Bureš

Brázdilová P.

02.02. – 10.30

Jurášková

Dittrichová

Hejníková L.

09.02. -  07.30

Jurášek

Němcová Zl.

Brázdilová K.

09.02. – 10.30

Šidlíková

Šidlíková

Matulíková O.

16.02. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Rožnovská A.

16.02. – 10.30

Žůrková

Svobodová

Jurášková A.

23.02. – 07.30

Janochová

Janoch

Potočná M.

23.02. – 10.30

Doleželová

Brázdilová M.

Svobodová Z.

01.03. – 07.30

Seidlová

Rygalová

Brázdilová P.

01.03. – 10.30

Kračinová

Milinková

Hejníková L.

08.03. – 07.30

Zelinová

Bureš

Brázdilová K.

08.03. – 10.30

Pospíšilová

Potočná

Matulíková O.

15.03. – 07.30

Jurášek

Němcová Zl.

Rožnovská A.

15.03. – 10.30

Jurášková

Dittrichová

Svobodová Z.

22.03. – 07.30

Večeřa

Dřímalová

Potočná M.

22.03. – 10.30

Šidlíková

Šidlíková

Jurášková A.