Varhaníci, chrámový sbor

Naši varhaníci: JITKA HAMRLOVÁ, ANTONÍN ŽŮREK, JAROSLAV KUTRA.

Varhanice Jitka Hamrlová se začala blíže zajímat a občasně hrát v kostele na varhany v roce 1982, pravidelně doprovází bohoslužby od 3.11. 1987. 29 let, to je již dlouholetá služba, hodná našeho uznání za vytrvalost. Také varhaník Antonín Žůrek není žádným nováčkem: Pravidelně hraje od roku 1992. Jeho zájem o královský nástroj podnítil zejména tehdejší duchovní správce P. Zdeněk Angelik Mička. " Kdo v zlaté struny zahrát zná, jej ctěte, víc než sebe..." říkalo se. Umění hrát a zpívat není dáno každému, proto ti, kdo hudbou zkrášlují naše bohoslužby si zaslouží naši úctu a vděčnost.

Všichni jmenovaní varhaníci se střídají podle vzájemné dohody a pracovního vytížení v obou našich kostelích a v Tlumačově.

Chrámový sbor zpívá příležitostně: tvoří slavnostní doprovod vánočních a velikonočních svátků. Každoročně zpříjemňuje atmosféru největších křesťanských slavností zpěvem pašijí , čtyřhlasým provedením vánočních mší či koled převážně českých autorů.

Regenschori: JITKA HAMRLOVÁ a ANTONÍN ŽŮREK

Na pohřbech pravidelně zpívají: soprán - Hana Dočkalová, Jaroslava Zelinová a Pavla Žůrková

alt - Marie Klhůfková, Ludmila Rygalová a Františka Sedláčková